Role Denaliových jsou obsazeny!

2. října 2010 v 9:27 | *Bells |  Breaking Dawn
http://www.lionandlamblove.org/wp-content/uploads/2010/09/denali.png
Pozor!Summer Entertainment odhalilo další herce z Breaking Dawn!Tentokrát celý Denaliovic klan!Denaliovi mají velmi dobré vztahy s Cullenovými a živí se také pouze zvířecí krví.Eleazar,Kate,Carmen,Tanya a Irina.S Eleazarem nejsem spokojená..


TWILIGHT SAGA CZECH FANSITE
Eleazara si zahraje Christian Camargo.Eleazar má dar vycítit dary ostatních upírů nebo lidí.Můžete ho znát třeba z filmu Smrt čeká všude.S Eleazarem nejsem spokojená,představovala jsem si ho úplně jinak a ten herec se mi k němu moc nehodí.

TWILIGHT SAGA CZECH FANSITE
Družku Eleazara,Carmen si zahraje argentinská herečka Mia Maestro.Byla to Carmen,která se první dotkla Renesmé,kdyby nebylo Carmen možná by Denaliovi odjeli zpět na Aljašku a Cullenovým nepomohli.Miu můžeme znát z filmu Poseidon nebo ze seriálu Alias.

TWILIGHT SAGA CZECH FANSITE
Kate,sestru Tanyi a Iriny si zahraje Casey LaBow.Kate má velmi podobnou moc jako Jane Volturiová (Dakota Fanning) a trénuje s Bellou její štít.Bella musí mít nějakou motivaci,proto se Bella musí snažit zaštítit Edwarda,jinak dostane od Kate šok.Casey můžeme znát například z filmu Špína.


TWILIGHT SAGA CZECH FANSITE
Tanyu si zahraje herečka MyAnna Buring.Můžeme ji znát z filmu Soudný den.No Tanyu jsem si představovala úúplně jinak!Ale celkem se mi zamlouvá ;) Tanya měla dokonce kdysi dávno poměr s Edwardem,proto když se objeví na svatbě Bella má ''naděláno v kalhotech'' :D


TWILIGHT SAGA CZECH FANSITE
Irinu si zahraje Maggie Grace. Když Irina spatří Bellu,Renesmé a Jacoba na lovu udá je Volturiovým,protože se domnívá,že Renesmé je nesmrtelné dítě,Volturiovi ji ale nakonec zabijou.Maggie můžete znát například ze seriálu Ztraceni.Irina se mi strašně moc líbí!
 


Komentáře

1 KikusQa KikusQa | Web | 2. října 2010 v 9:53 | Reagovat

ja sa neviem dočkať!! xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama